Kino Art Radnická

Rekonstrukce pokračuje, Art se nevzdává

Vážení a milí diváci,
rekonstrukce Kina Art z důvodu nálezu dalšího azbestu zdaleka nekončí. Budova Kina Art na Cihlářské ulici tak zůstane nadále uzavřena. Kino Art pod názvem NO ART od listopadu 2017 dočasně působí v prostorách Galerie TIC na Radnické 4.

NO ART přinese kvalitní artovou dramaturgii. Diváci se mohou těšit na oblíbené a kultovní artovky v příjemném a komorním prostoru s charakterem klubového kina. Menší sál může nabízet větší možnosti! Budou uváděny také experimentální filmy a svoje místo v programu dostanou  také projekty Galerie TIC.

Vstupné zakoupíte přímo na místě (pokladna otevřena od 17.30), online a v infocentru TO JE BRNO na Panenské ulici. Kapacita sálu činí 44 míst. Časy běžných projekcí jsou již tradičně v 18.00 a 20.30, projekce pro rodiče s dětmi a seniory se sníženým vstupným potom od 15.30. Vstupné na běžné projekce je 100 / 80 Kč, na odpolední představení 60 Kč.

NO ART se neomezí pouze na jeden kinosál, ale těšte se na projekce na dalších zajímavých místech v Brně a v Praze v rámci speciálního projektu pop upů.

Galerie TIC se nachází na Radnické 4 v centru Brna, doprava MHD je možná např. tramvají 4 a 9 na zastávku Zelný trh nebo tramvají 6, 5 a 12 na zastávku Šilingrovo náměstí.