Kino Art v Distillery

Radnická 4

Pá 24.11.
15:00
Anděl páně 2 DETEM60
Pá 24.11.
18:00
Lajka DETEM100 / 80
Pá 24.11.
20:30
O těle a duši100 / 80
So 25.11.
18:00
Fantastická žena100 / 80
So 25.11.
20:30
Krotká100 / 80
Ne 26.11.
18:00
Dokud nás svatba nerozdělí100 / 80
Ne 26.11.
20:30
Doma je tady100 / 80
Po 27.11.
15:30
Nerodič MIMIkiNO60
Po 27.11.
18:00
Maltézský sokol FILMOVÝ KLUB NOIRVEMBEREN100 / 80
Po 27.11.
20:30
Černá Dahlia FILMOVÝ KLUB NOIRVEMBEREN100 / 80
Út 28.11.
15:30
Key Largo FILMOVÝ KLUB SENIOR/STUDENT NOIRVEMBER60
Út 28.11.
18:00
Hluboký spánek FILMOVÝ KLUB NOIRVEMBEREN100 / 80
Út 28.11.
20:30
Inherent Vice FILMOVÝ KLUB NOIRVEMBEREN100 / 80
St 29.11.
15:30
Mít a nemít FILMOVÝ KLUB MIMIkiNO NOIRVEMBEREN60
St 29.11.
18:00
Cizinci ve vlaku FILMOVÝ KLUB NOIRVEMBEREN100 / 80
St 29.11.
20:30
Dívka ve vlaku FILMOVÝ KLUB NOIRVEMBEREN100 / 80
Čt 30.11.
18:00
Rodin100 / 80
Čt 30.11.
20:30
120 BPM100 / 80
Pá 1.12.
15:30
Lajka DETEM100 / 80
Pá 1.12.
18:00
Tom of Finland100 / 80
Pá 1.12.
20:30
Dokud nás svatba nerozdělí100 / 80
So 2.12.
18:00
Rock’n Roll100 / 80
So 2.12.
20:30
120 BPM100 / 80
Ne 3.12.
18:00
Chlapi nepláčou100 / 80
Ne 3.12.
20:30
Divoké historky100 / 80
Po 4.12.
18:00
Naprostí cizinci100 / 80
Út 5.12.
15:30
Přes kosti mrtvých SENIOR/STUDENT60
Út 5.12.
18:00
Sbohem děcáku100 / 80
Út 5.12.
20:30
Rock’n Roll100 / 80
St 6.12.
15:30
Absence blízkosti MIMIkiNO60
St 6.12.
18:00
Pěkně blběEN100 / 80
St 6.12.
20:30
120 BPM100 / 80
Čt 7.12.
20:30
Místo splněných přání100 / 80
Čt 7.12.
20:45
Místo splněných přání100 / 80
Pá 8.12.
15:30
Můj život Cuketky DETEM60
Pá 8.12.
18:00
Čtverec100 / 80
Pá 8.12.
20:45
Tom of Finland100 / 80
So 9.12.
18:00
Krotká100 / 80
Ne 10.12.
18:00
Polibek od Beatrice100 / 80
Ne 10.12.
20:30
Rock’n Roll100 / 80
Po 11.12.
18:00
O těle a duši100 / 80
Po 11.12.
20:30
120 BPM100 / 80
Čt 14.12.
18:00
Místo splněných přání100 / 80
Čt 14.12.
20:30
Thelma100 / 80
Pá 15.12.
15:30
Lichožrouti DETEM60
Pá 15.12.
18:00
Dokud nás svatba nerozdělí100 / 80
Pá 15.12.
20:30
Obávaný100 / 80
So 16.12.
18:00
Polibek od Beatrice100 / 80
So 16.12.
20:30
Velká nádhera100 / 80
Ne 17.12.
18:00
Místo splněných přání100 / 80
Ne 17.12.
20:30
Rodin100 / 80
Po 18.12.
18:00
Tom of Finland100 / 80
Po 18.12.
20:30
Thelma100 / 80
Út 19.12.
15:30
Naprostí cizinci SENIOR/STUDENT60
Út 19.12.
18:00
Obávaný100 / 80
Út 19.12.
20:30
Souboj titánů FILMOVÝ KLUBEN100 / 80
St 20.12.
15:30
Pěkně blběEN100 / 80
St 20.12.
18:00
Dokud nás svatba nerozdělí100 / 80
St 20.12.
20:30
Thelma100 / 80
Čt 21.12.
18:00
Universum Brdečka100 / 80
Čt 21.12.
20:30
Cukrář100 / 80
Pá 22.12.
15:30
Baron Prášil DETEM60
Pá 22.12.
18:00
120 BPM100 / 80
Pá 22.12.
18:00
Dokud nás svatba nerozdělí100 / 80
Pá 22.12.
20:45
Místo splněných přání100 / 80
So 23.12.
18:00
Prázdniny v ŘíměEN100 / 80
So 23.12.
20:30
Cukrář100 / 80
St 27.12.
18:00
Rock’n Roll100 / 80
St 27.12.
20:30
Velká nádhera100 / 80
Čt 28.12.
18:00
Divoké historky100 / 80
Čt 28.12.
20:30
Cukrář100 / 80
Pá 29.12.
15:30
Můj život Cuketky DETEM60
Pá 29.12.
18:00
Dokud nás svatba nerozdělí100 / 80
Pá 29.12.
20:30
Thelma100 / 80
So 30.12.
18:00
Čtverec100 / 80
So 30.12.
20:45
Místo splněných přání100 / 80