Kino Art Radnická

Future Gate 2016

Program festivalu

17. — 20. března

roy_batty

Časem prověřené legendy, speciální verze kultovních snímků, pečlivě vybrané novinky žánru i na zahraničních festival oceněné filmy. Třetí ročník festivalu sci-fi filmů Future Gate přináší již tradičně na filmové plátno řadu zajímavých snímků. Letošním tématem festivalu je hrdinství a všechny jeho podoby.

alien333

Ripleyová, vesmírný kadeřník Kenny nebo Rick Deckard – festival již třetím rokem umožňuje fanouškům science fiction potkat fascinující hrdiny i antihrdiny budoucnosti. Ti statečně bojují s technikou, mimozemšťany, časem a mnohdy hlavně sami se sebou. Hrdinství má zkrátka mnoho tváří. Přijďte se na ty nejlepší podívat i na letošní festival sci-fi filmů Future Gate.

turbo_kid_2

Těšit se můžete na BLADE RUNNER, legendární sci-fi, které dodnes nebylo překonáno. Pokračujeme v promítání legendární ságy Alien, uvedeme třetí díl VETŘELEC 3 režiséra Davida Finchera v rozšířené, o 25 minut delší, verzi. Dále uvidíte TURBO KID, ze zahraničních festivalů cenami ověnčenou novinku. Finskou sci-fi komedii LOVEMILLA i japonské anime VESMÍRNÝ PIRÁT KAPITÁN HARLOCK. Festival zahájí výborné australské drama TERMINUS a ukončí přehlídka krátkých sci-fi filmů s českou účastí.

Jedinečnou atmosféru zajistí speciální dekorace a fanoušci v kostýmech svých oblíbených hrdinů. Čekají vás i tématické přednášky a besedy se zajímavými hosty.

Přijďte na festival a poznejte hrdiny budoucnosti!

Online prodej zahájen. Za 400 Kč je přímo na pokladně Kina Art k dispozici také permanentka na celý festival. Předplatitelé dostanou k permanentce stylový technodárek (k vyzvednutí na festivalovém stánku od 17. 3.).