Kino Art v Distillery

MIMIkiNO, promitání pro rodiče s dětmi

Program cyklu

Hlasovat of film můžete zde!

Přehled nominací na prosinec zde!

Facebook MIMIkiNA zde!

Každou středu od 15:30

Přečetli jste už všechny články v Betynce? Dává vám okolí poznat, že zkratka MD znamená i něco jiného než mateřská dovolená? Tváří se na vašeho miláčka k zulíbání, vaše srdíčko, jako na vzteklého rosomáka, kdykoli s ním vyrazíte mezi lidi?

Přijďte k nám! Každou středu od 15:30 budeme promítat film v duchu programu Kina Art, s mírně ztlumeným zvukem a v částečně osvětleném sále. Promítání tak nebude rušit vaše děti a vy se jim můžete podle libosti věnovat. Navíc bude k dispozici přebalovací pult, hračky a separovaná místnost, kde můžete mít naprostý klid. Samozřejmostí je i kavárna, jejíž personál už se na vás také těší! Takže, nestýskejte si již po dnech, kdy kultura a společnost byly vaši dobří přátele a vydejte se do Artu!

 

mimikino_666

Vyberte si své MIMIkiNO!

Od listopadu můžete být tvůrci svého MIMIkiNA. Stačí, když zavítáte na odkaz Filmjukebox, kde budeme moci hlasovat o to, jaký film bude promítán následujcí týden. Na každý měsíc bude uvedeno deset nominací (ne vždy budou k dispozici od začátku měsíce, pokud se jedná o premiérové filmy), z nichž si postupně každý týden budete moci vybrat svého favorita.

MIMIkiNO na Facebooku!

Facebook MIMIkiNA

Nově můžete všechny své stesky, připomínky a filmové typy směřovat na skupinu MIMIkiNA. Dejte o sobě vědět!