Kino Art v Distillery

Události

Spouštíme program NO ART

1.11.2017

Zahajujeme prozatimní provoz kina v prostorách Galerie TIC na Radnické 4. Přijďte si s námi připít na zdar projektu! První projekce proběhne 9. listopadu v 19.00 a patří filmu ČTVEREC. Švédská komedie, která vyhrála zlatou palmu v Cannes, o galerii, výstavě a dokonalém čtverci. Čtverec, symbol nejvyššího abstraktní umění, a taky ho tak trochu máme v logu. A promítáme v galerii. Náhoda? Nemyslíme se. Vstupné 100 Kč, zlevněné vstupné 80 Kč můžete zakoupit online či na místě. Od tohoto data hrajeme každý den v 18.00 a ve 20.30. Více

NO ART, ještě více artu!

13.10.2017

Jak jistě víte, rekonstrukce budovy Kina Art pokračuje. A my vám konečně můžeme prozradit, kam za námi můžete chodit na kvalitní filmy mezitím. Dočasné působiště nalezne Art od listopadu tohoto roku v Galerii Art na Radnické 4, kde vznikne kinosál s kapacitou 40 míst. Menší sál může přinášet větší možnosti! Projekt NO ART se více zaměří na oblíbené i méně známé artové filmy a kultovní filmy. Nebudete ochuzeni ani o filmové novinky. Budou uváděny také experimentální filmy a svoje místo v programu dostanou projekty Galerie TIC. Více

Brambory se valí – Brněnská 16

2.10.2017

11. – 14. října

Brněnská 16 se opět blíží! Proběhne tentokrát v Sále Břetislava Bakaly v termínu 11.–14. října. Letošní podtitul hrdě hlásá My jsme rodina! A že rodina není jenom máma s Emou nebo táta s Edou, je nám samozřejmě jasné a pokusíme se to na festivalu ukázat. Své místo v programu mají české snímky i národní kinematografie, amatérská a rodinná videa – a rozhodně se nebojíme experimentálního filmu. Prostor pro diskuze a výstavy je na Brněnské 16 vždycky. Tak dorazte, do naší laskavé, mateřské, otcovské, filmové náruče, těšíme se v říjnu na setkání v Sále Břetislava Bakaly v Brně.

WEB FESTIVALU

Be2Can – perličky z prestižních festivalů

2.10.2017

22. – 26. října

Čtvrtý ročník přehlídky prestižních festivalových snímků Be2Can uvede premiérově držitele Zlaté palmy z Cannes, snímek Rubena Östlunda Čtverec, který festival zahájí, film Ildikó Enyedi O těle a duši, který si z Berlína odnesl Zlatého medvěda a držitele benátského Zlatého lva Ta, která odešla filipínského režiséra Lava Diaze.

Vedle nich v Sále B. Bakaly uvedeme další festivalové soutěžící, kteří získali  pochvalné ohlasy jak kritiků, tak i diváků.

 

Rekonstrukce pokračuje, Art se nevzdává

2.10.2017

Vážení a milí diváci,
rekonstrukce Kina Art z důvodu nálezu dalšího azbestu zdaleka nekončí. Budova Kina Art na Cihlářské ulici tak zůstane nadále uzavřena. Plánujeme pro Vás báječný náhradní program v náhradních prostorách. Zůstaňte tedy, prosím, na příjmu, brzy podáme více informací.

Provoz Kina Art v Distillery na konci září končí dle plánu, ale v průběhu října proběhne několik skvělých festivalů Kina Art v prostoru Sálu B. Bakaly (Žerotínovo náměstí): Gamer Pie, Brněnská 16, Be2Can a Das Filmfest.

« Předchozí