Kino Art Radnická

Události

Volání boží divočiny

3.9.2018

22. září

Už jste někdy byli na květinovém bazaru? Ne? Tak to byste měli napravit! Přijďte na náš dvorek v doprovodu svých rostlinek a měňte oddenky, odřezky nebo rovnou květináče a odneste si domů nové milé úlovky, které ozdobí váš parapet či předzahrádku. Dobrovolný příspěvek z květinového bártru věnujeme nadaci Veronica. Kromě směn květeny na vás čekají i tři filmy nejenom o rostlinách, ale i zvířátkách a celé přírodě. Více info můžete najít zde.

Normální autistický film

3.9.2018

18. září

Pod pojmem autismus je zařazeno široké spektrum poruch, které obvykle souvisí s komunikací a sociální interakcí. V rámci normálního autistického dne toto téma přiblížíme promítáním dvou dokumentů, a to snímkem Normální autistický film a Markéta chce taštičku. Ty budou doplněny o diskuzi s Michalem Roškaňukem, ředitelem organizace Adventor, který nám vysvětlí, jak odlišné může být vnímání světa, ve kterém žijeme, i jak složitá může být sociální interakce. Další informace a vstupenky zde.

Haute couture

2.9.2018

5.–9. září

I když si nemůžeme dovolit ani červené kšandy od Diora, fetiš v nás nám nedovolí se krásnými věcmi nekochat a nepřemýšlet, co bychom do naší pomyslné sbírky vysokého šití zařadili a nad čím bychom ohrnuli nos. Ponořte se s námi do světa luxusních látek, exkluzivních modelů a hlavně příběhů jejich tvůrců – poznejte Diora, McQueena nebo i Lagerfelda! Vstupenky a další informace k přehlídce najdete tady.

Sport!

12.8.2018

27.–29. srpna

Je léto, a to znamená, že se konají různá utkání, zápasy a závody. A tak jsme se rozhodli vytvořit filmovou přehlídku, která se veze na sportovní vlně. Kromě spíše letních záležitostí (tenis a formule) jsme zařadili i typicky zimní sporty (krasobruslení a skok na lyžích). V rámci přehlídky vás ve většině případů čekají snímky inspirované reálnými událostmi, ale našlo se místo i na animovanou pohádku z doby kamenné. Jste připraveni fandit? Vstupenky a další informace k přehlídce najdete zde.

Kino na Dvorku

25.7.2018

každý srpnový čtvrtek ve 21:00

Kino Art si společně s kluky z Dvorku TIC připravilo speciální projekt – Letní kino No Art, s občerstvením! Na našem skvělém dvorku na Radnické 4 budeme každý srpnový čtvrtek uvádět filmy, které jsou k promítání venku jako stvořené! Venkovní verze No Art uvede pět filmů, u jejichž sledování se můžete zabalit do deky a k tomu něco popíjet nebo pojídat. Nachystáno bude totiž nejenom posezení se stolky, ale i bar a občerstvení. Posedět a vyzkoušet drinky můžete už od 19:30, samotné projekce startují v 21:00. Podrobnosti o programu a vstupenky na filmy naleznete tady.

« Předchozí