Velký sál

Ne 11.12.
14:00
Lichožrouti DETEM100
Ne 11.12.
16:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti DETEM110
Ne 11.12.
18:15
Noční zvířataEN120
Ne 11.12.
20:30
Červená želva120
Po 12.12.
18:00
Naprostí cizinci MittelCinema Fest120
Po 12.12.
20:30
Sladké sny MittelCinema Fest120
Út 13.12.
15:30
Egon Schiele SENIOR/STUDENT60
Út 13.12.
18:00
Zastavárna MittelCinema FestEN120
Út 13.12.
20:30
Neoddělitelné MittelCinema Fest120
St 14.12.
15:30
MIMIkiNO, projekce pro rodiče s malými dětmi MIMIkiNO60
St 14.12.
18:00
PříchozíEN120
St 14.12.
20:30
Toni Erdmann120
Čt 15.12.
00:05
Rogue One: Star Wars StoryEN130
Čt 15.12.
18:00
Kameny bolesti120
Čt 15.12.
20:30
Rogue One: Star Wars StoryEN130
Pá 16.12.
15:30
Fantastická zvířata a kde je najít DETEM130
Pá 16.12.
18:00
Červená želva120
Pá 16.12.
20:30
Rogue One: Star Wars Story130
So 17.12.
14:00
Anděl páně 2 DETEM130
So 17.12.
16:00
Slavnostní zakončení pololetí v Kinoškole KINOŠKOLA POKROČILÍ LEGO NEJMENŠÍPředplatné
So 17.12.
18:00
Rogue One: Star Wars Story130
So 17.12.
20:30
Adele: Koncert z Royal Albert HallEN120
Ne 18.12.
14:00
Lichožrouti DETEM100
Ne 18.12.
16:30
Louskáček BOLŠOJ BALET260
Ne 18.12.
19:00
Červená želva120
Ne 18.12.
20:30
Egon Schiele120
Po 19.12.
18:00
Pride FCSŠ100
Po 19.12.
20:30
Toni Erdmann120
Út 20.12.
15:30
Noční zvířata SENIOR/STUDENTEN60
Út 20.12.
18:00
Pride FCSŠ100
Út 20.12.
20:30
Adele: Koncert z Royal Albert HallEN120
St 21.12.
18:00
Pride FCSŠ100
St 21.12.
20:30
Rogue One: Star Wars Story 3D150
Čt 22.12.
18:00
Rogue One: Star Wars Story 3D150
Čt 22.12.
20:30
Toni Erdmann120
Pá 23.12.
18:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiEN120
Pá 23.12.
20:30
Rogue One: Star Wars Story130
Út 27.12.
18:00
Červená želva120
Út 27.12.
20:30
Rogue One: Star Wars Story130
St 28.12.
18:00
Fantastická zvířata a kde je najítEN130
St 28.12.
20:30
Egon Schiele120
Čt 29.12.
18:00
PasažéřiEN120
Čt 29.12.
20:30
Assassin’s CreedEN120
Pá 30.12.
16:00
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti DETEM110
Pá 30.12.
18:15
Assassin’s CreedEN120
Pá 30.12.
20:30
Pasažéři120
Pá 13.1.
20:30
Rammstein in Amerika160
Ne 5.2.
16:30
Labutí jezero BOLŠOJ BALET260
Ne 26.2.
16:30
Spící krasavice BOLŠOJ BALET260

Malý sál

Ne 11.12.
15:00
Kurz základů animace NEJMENŠÍpředplatné
Ne 11.12.
17:30
Líná zátoka100
Ne 11.12.
20:00
Normální autistický filmEN100
Po 12.12.
17:00
Kurz animace pro pokročilé KINOŠKOLA POKROČILÍPředplatné
Po 12.12.
17:30
Muž jménem Ove100
Po 12.12.
20:00
Miluj mě, jestli to dokážeš100
Po 12.12.
21:15
Ozvěny FAMUfestu
Út 13.12.
17:00
Kurz hraného filmu KINOŠKOLA HRANÝpředplatné
Út 13.12.
17:30
Tohle je náš světEN100
Út 13.12.
20:00
Post Tenebras Lux FILMOVÝ KLUB100
St 14.12.
17:30
Miluj mě, jestli to dokážeš100
St 14.12.
20:00
MládíEN100
Čt 15.12.
16:00
Kurz lego animace LEGOpředplatné
Čt 15.12.
17:30
Líná zátoka100
Čt 15.12.
20:00
Začít znovu100
Pá 16.12.
17:30
Normální autistický filmEN100
Pá 16.12.
20:00
Muž jménem Ove100
So 17.12.
17:30
Rodinné štěstí100
So 17.12.
20:00
Komorná100
Ne 18.12.
17:30
SnowdenEN100
Ne 18.12.
20:00
Je to jen konec světa100
Po 19.12.
17:30
Začít znovu100
Po 19.12.
20:00
Bratříček Karel100
Út 20.12.
17:30
SnowdenEN100
St 21.12.
17:30
Tohle je náš světEN100
St 21.12.
20:00
MládíEN100
Čt 22.12.
17:30
Divoké historky100
Čt 22.12.
20:00
Rodinné štěstí100
Pá 23.12.
17:30
Tohle je náš světEN100
Pá 23.12.
20:00
Velká nádhera100
Út 27.12.
17:30
Muž jménem Ove100
Út 27.12.
20:00
MládíEN100
St 28.12.
17:30
Divoké historky100
St 28.12.
20:00
Muž jménem Ove100
Čt 29.12.
17:30
Rodinné štěstí100
Čt 29.12.
20:00
Velká nádhera100
Pá 30.12.
17:30
Tohle je náš světEN100
Pá 30.12.
20:00
Komorná100