Kino Art v Distillery

Distillery

So 27.5.
18:00
Divoké historky120
So 27.5.
20:30
Lady MacbethEN120
Ne 28.5.
17:00
Vila Tugendhat MEETING BRNO120
Ne 28.5.
20:30
Přes kosti mrtvých120
Po 29.5.
18:00
Poslední rodina120
Po 29.5.
20:30
Ederly120
Út 30.5.
18:00
Na mléčné dráze120
Út 30.5.
20:30
Špína HOSTEN120
St 31.5.
18:00
Kafe a cigáraEN120
St 31.5.
20:30
Personal ShopperEN120
Čt 1.6.
18:00
Zabijáci z maloměsta120
Čt 1.6.
20:30
Wonder WomanEN120
Pá 2.6.
18:00
Naprostí cizinci120
Pá 2.6.
20:30
Dancer150
So 3.6.
18:00
Deník strojvůdce120
So 3.6.
20:30
Wonder WomanEN120
Ne 4.6.
18:00
Zabijáci z maloměsta120
Ne 4.6.
20:30
Dancer150
Ne 4.6.
22:30
RawEN120
Po 5.6.
18:00
Poslední rodina120
Po 5.6.
20:30
Wonder WomanEN120
Út 6.6.
18:00
Dancer150
Út 6.6.
20:30
Vetřelec: CovenantEN130
Čt 8.6.
18:00
Polina120
Čt 8.6.
20:30
Skokan HOST120
Pá 9.6.
18:00
Zabijáci z maloměsta120
Pá 9.6.
20:30
Wonder WomanEN120
So 10.6.
18:00
Lady MacbethEN120
So 10.6.
20:30
SmrtihlavEN120
Ne 11.6.
18:00
Přes kosti mrtvých120
Ne 11.6.
20:30
Naprostí cizinci120
Po 12.6.
18:00
Zločin a trest AKI KAURISMÄKI120
Po 12.6.
20:30
Bohémský život AKI KAURISMÄKI120
Út 13.6.
18:00
Smlouva s vrahem AKI KAURISMÄKIEN120
Út 13.6.
20:30
Leningradští kovbojové dobývají Ameriku AKI KAURISMÄKI120
St 14.6.
18:00
Stíny v ráji AKI KAURISMÄKI120
St 14.6.
20:30
Děvče ze sirkárny AKI KAURISMÄKI120
Čt 15.6.
18:00
Poslední rodina120
Čt 15.6.
20:30
SmrtihlavEN120
Pá 16.6.
18:00
Na mléčné dráze120
Pá 16.6.
20:30
Mrtvý mužEN120
So 17.6.
18:00
Zabijáci z maloměsta120
So 17.6.
20:30
Klient120
Ne 18.6.
18:00
Skokan120
Ne 18.6.
20:30
Lady MacbethEN120
Po 19.6.
18:00
Zkouška dospělosti KARLOVY VARY DÉJÀ VU120
Po 19.6.
20:30
Já, Olga Hepnarová MA FILMOVA VLASTEN120
Út 20.6.
18:00
Julieta KARLOVY VARY DÉJÀ VU120
Út 20.6.
20:30
Rodinné štěstí KARLOVY VARY DÉJÀ VU120
St 21.6.
18:00
Tohle je náš svět KARLOVY VARY DÉJÀ VUEN120
St 21.6.
20:30
Komorná KARLOVY VARY DÉJÀ VU120
Čt 22.6.
18:00
Přes kosti mrtvých120
Čt 22.6.
20:30
Holky na tahuEN120
Pá 23.6.
18:00
Polina120
Pá 23.6.
20:30
Velká nádhera120
So 24.6.
18:00
Personal ShopperEN120
So 24.6.
20:30
Naprostí cizinci120
Ne 25.6.
18:00
Prázdniny v ŘíměEN120
Ne 25.6.
20:30
Holky na tahuEN120
Po 26.6.
18:00
Na mléčné dráze120
Po 26.6.
20:30
ŠpínaEN120
Út 27.6.
18:00
Zabijáci z maloměsta120
Út 27.6.
20:30
Klient120
St 28.6.
18:00
Sama nocí tmou120
St 28.6.
20:30
MládíEN120
Čt 29.6.
18:00
Skokan120
Čt 29.6.
20:30
Všechno, úplně všechnoEN120
Pá 30.6.
18:00
Já, padouch 3EN130
Pá 30.6.
20:30
Noc na zemiEN120