Kino Art Radnická

Partneři

Europa Cinemas

http://www.europa-cinemas.org/

Europa Cinemas je síť evropských kin se zaměřením na evropský film. Vznikla v roce 1992 za finančního přispění programu MEDIA. Cílem je podpořit digitální promítání v kinech a zajistit finanční podporu kinům, které promítají určitý počet evropských nenárodních filmů a nabízí vzdělávací akce pro mladé diváky.

Asociace českých filmových klubů

http://www.acfk.cz/

AČFK sdružuje přes 120 filmových klubů a 20.000 členů v celé České republice. Je garantem projektu Film a škola, mediálního vzdělávání studentů středních škol. Je pořadatelem Letní filmové školy Uherské Hradiště. Je pořadatelem filmové přehlídky Projekt 100.

25fps

http://25fps.cz/

25fps je internetový časopis o filmu a nových médiích. Svým čtenářům kromě hlavního tématu pravidelně přináší profily tvůrců, rozhovory, reportáže z festivalů, analýzy a recenze snímků jak českých, tak světových, přičemž usiluje zejména o reflexi přehlížených či zapomenutých filmů.

Brno Expat Centre

http://www.brnoexpatcentre.eu/

Brno Expat Centre je organizace pro pomoc zahraničním odborníkům. Poskytuje informační a konzultační služby cizincům kreativních profesí, kteří pracují a žijí v Brně. Projekt unikátní v celé ČR funguje od roku 2010 s podporou Kanceláře strategie Magistrátu města Brna.

Foreigners.cz

http://www.foreigners.cz/

We help expats fulfil their needs. Starting with a smooth arrival to the country, followed by relocation services, transport or accommodation and finishing with get-together events and parties. With our help visitors feel more at home. We are changing foreigners' perspective on the Czech Republic. Together with our clients we build a widespread network of international contacts, of friendship and experience.