Kino Art Radnická

Kino Art v Distillery

17. 5. – 30. 9. 2017

Kino Art zahájí v květnu letošního roku dlouho plánovanou rekonstrukci, aby se v říjnu mohlo znovu otevřít v nové a dokonalejší podobě. Mezitím Vám však Kino Art bude i nadále přinášet svůj vyšperkovaný filmový program v digitální kvalitě a artovou atmosféru, tak potřebnou k dokonalému kulturnímu zážitku. Přesuneme totiž dočasně svůj provoz do kulturního klubu Distillery – The Social Reactor, který se nachází v centru Brna na Pekařské 76 naproti nemocnice u sv. Anny. Prostor bývalého lihovaru poskytne zázemí také první kavárně ve výtahu s posezením na dvoře, pekárně a bikeshopu. Již teď se mohou všichni těšit na velkolepé otevření Kina Art v industriálních kulisách, které proběhne 17. května.

Sledujte facebook: Distillery – The Social Reactor | Kino Art

Distillery – The Social Reactor | Pekařská 76, Brno | tram. 5 a 6 zastávka Nemocnice u sv. Anny

 

Fluffy Opening Party

17. května 18:00

Kino Art slavnostně zahájí svůj letní provoz v Distillery. Sekundovat mu bude také pop up letní bar kavárny SKØG, který ponese název 5m

Mimo hudbu se návštěvníci mohou těšit na tematické fluffy projekce v režii Kina Art a fluffy bar s koktejly v režii SKØGu. Budou si moci také prohlédnout dosud utajované prostory bývalého lihovaru.

Fluffy jsou třeba obláčky, pěna, chomáčky, koťátka, cukrová vata, zkrátka vše nadýchané a jemné. Vytáhněte tedy ze skříně svůj nejplyšovější kabátek, heboučké bačkůrky či kožešinovou čepičku a doražte na oslavu umění a fluffu!

Program:
18:00 začátek akce, hudba, projekce
19:00 oficiální zahájení
21:00 DJ + párty až do rána