Kino Art Radnická

Hra o trůny, celonoční maraton na velkém plátně!

5. dubna, vstup volný!
Všechna místa jsou plná!

Kino Art vám 5. dubna nabídne nejenom promítání kompletní třetí série Hry o trůny (ano, ta s tou šokující Rudou svatbou… přesně ta), ale hlavně premiérové epizody mimořádně očekávané 4. série, takže můžete získat patřičný náskok před většinou diváků. Tuto odměnu si však zaslouží jen ti, kteří absolvují celý maraton! O poslední místa se svede boj na Facebooku! Akci pořádá HBO Europe.

O poslední místa se bude rozhodovat formou testu, který proběhne na platformě Facebook. K soutěží není nutné mít vlastní FB profil, rozhoduje uvedené jméno a příjmení. Pravidla a akutality můžete sledovat zde!

Vstup je volný!

Registrace budou probíhat od 17:00-18:00
Pokud to nestíháte, ozvěte se, nejlépe na telefon, a my vám registraci podržíme.
Nevyzvednuté registrace po 18:00 dáváme k dispozici dalším zájemcům.
K úspěšné registraci se musíte prokázat platným dokladem!

Během celé noci bude otevřena kavárna (pití si můžete brát sebou do sálu).

Je možné zadat registraci pro dva, ale je potřeba vyplnit za oba jméno a email.
Věnujte prosím pozornost pravidlům zmíněným níže, abychom zabránili mrzutostem!

Kontakty:

email: kina@ticbrno.cz
facebook události
telefon: 725 518 108 (kontaktní osoba Milan Šimánek)

Za to se zavazujete k tomuto:

Během projekce je zakázáno pořizovat jakýkoliv záznam ze sálu kina! A to zejména během projekce premiérového dílu! Porušení tohoto bodu znamená pro dotyčného i pro celé kino velký problém!

Premiérový díl uvidí jen ti, kteří setvají po celou noc, není možné se přijít podívat jen na něj samotný! Je to odměna jen pro vytrvalé!

Každý, kdo zjistí, že se nemůže dostavit, je žádán o tom, aby se odregistroval a dal prostor dalším zájemcům. Kdo by tak nemohl udělat osobně, ať nás kontaktuje přes mail, facebook nebo telefon!

Povolaní jsou jen ti, kteří již dosáhli věku 18 let! Neexistuje žádná výjimka!

Zájemci se musí prokázat průkazem, že jsou to skutečně oni, kdo registraci učinili. Není možné nikomu registraci přenechat, natož prodat!

Respektováním těchto pravidel pomůžete nám, pomůžete ostatním a pomůžete tomu, že se k nám podobné akce budou vracet!

Přísaha:

“Noc se přikrádá a moje stráž začíná. Neskončí až do mé smrti. Nepojmu za manželku žádnou ženu, nebudu vlastnit žádnou půdu, nezplodím žádné děti. Nebudu nosit korunu a nezískám slávu. Budu žít a zemřu na svém stanovišti. Jsem meč v temnotě. Jsem strážce na zdech. Jsem oheň, který hoří ve tmě, světlo, které přináší úsvit, roh, který probouzí spící, štít, který chrání říše lidí. Svěřuji svůj život a čest Noční hlídce, pro tuto noc a pro všechny noci, které přijdou.”