Kino Art Radnická

Naprostí cizinci

Perfetti sconosciuti / Itálie / Francie / 2016 / Paolo Genovese / 93’ / nevhodné pro děti do 12 let

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní život.

Skupina přátel se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo… kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet každou SMS i každý příchozí hovor. Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželi, rodiči…? Během jediného večera se ukáže, že až příliš mnoho. I ti, které známe, mohou totiž být naprostými cizinci.

Každý máme tři životy: jeden veřejný, jeden soukromý a jeden tajný.  Ten tajný život býval kdysi dobře střežen v archívu naší paměti, dnes je na našich sim kartách. Co by se stalo, kdyby ona miniaturní karta začala hovořit? Brilantní komedie o přátelství, o lásce a zradě, která staví čtyři přátelské páry do konfrontace a odhalí, že si jsou dokonale cizí.

 

ČSFD | IMDB

Program

Út 21.11.
18:00
Sál Radnická 4 IT / titulky CZ 100 / 80
Po 4.12.
18:00
Sál Radnická 4 IT / titulky CZ 100 / 80
Út 19.12.
15:30
Sál Radnická 4 SENIOR/STUDENT IT / titulky CZ 60