Kino Art v Distillery

Maraton Hry o trůny

REGISTRACE 3. DUBNA V 20:59 ZDE!
ČTĚTE POZORNĚ PRAVIDLA A INFORMACE!
ZNALOSTNÍ TEST NA FACEBOOKU V PONDĚLÍ ZDE!

Noční hlídka opět nabírá nové členy (co se stalo s těmi starými, nebudeme rozebírat… odešli se koulovat, jasně, za zdí byla taková fajn stráňka, oni teď sáňkují a užívají si zimu jako malá děcka).

Za tuto čest NEMUSÍTE PLATIT, tedy, budete platit krví, potem a asi i v kavárně, která bude celou noc otevřená (zjistíme, zda berou i pot a krev).

A co vám nabízíme? Jako instruktážní video KOMPLETNÍ ČTVRTOU ŘADU SERIÁLU HBO HRA O TRŮNY. Přes celou noc a to v ANGLICKÉM ZNĚNÍ S ČESKÝMI TITULKY.

Těm, kdo to vydrží, odhalíme tajné plány v PRVNÍM DÍLE PÁTÉ SÉRIE seriálu (nikomu jinému!).

Noční hlídka je práce jen pro pořádné ženy… a muže. Proto mezi sebe nemůžeme brát děti. Každý člen tak musí být STARŠÍ 18 LET!

Člen bude potřebovat hodně štěstí a pevné nervy, ale hlavně štěstí, jinak nepřečká ani výlet na klouzky. Proto většina členů bude rekrutována „oblíbeným“ REGISTRAČNÍM SYSTÉMEM. Hurá! Přesný čas a místo upřesníme dostatečně dopředu.

Ale také se hodí pár členů, kteří mají něco v hlavě. Protože noci jsou nudné a internet neexistuje, 20 členů bude mít možnost si zasloužit místo ve ZNALOSTNÍM TESTU, založeném na předchozích dílech seriálů. Bude „snadný“ jako minule. Hurá!

Nakonec pár pravidel. Špiony se záznamovými zařízeními stínáme. Špiony, kteří se budou chtít dostat jen na první díl páté série, stínáme. Vůbec stínáme lidi, kteří moc dobře ví, že by chtěli dělat něco, co se nemá. Je to docela snadno zapamatovatelné.

Tož, pokud máte pocit, že máte kuráž, štěstí či znalosti, přijďte mezi nás!

Na akci vás srdečně zve HBO!

ČSFD | IMDB

Program

Pá 10.4.
17:00
Sál B.B. velký EN / titulky CZ vstup volný po registraci